فیلترهای کاربردی

فیلترهای کاربردی مختلف جهت فیلتر کردن کلیه شرکت های موجود در بازار سرمایه بر اساس نوع و فیلتر درخواستی یکی دیگر از خدماتی است که در سیر تا پیاز بورسی می توانید از آن بهره ببرید، فیلترهای کاربردی را هم اعضای ربات تحلیلگر و اعضای عادی که پکیجی را خریداری نکرده اند می توانند استفاده کنند، برای این منظور کافی است یکبار در وب سایت سیر تا پیاز بورسی ثبت نام کنند و از خدمات رایگان وب سایت سیر تا پیاز بورسی بهره مند شوند.

فیلترهای کاربردی

با یک تیر دو نشون بزن !!!

کاربرانی که اشتراک ربات تحلیلگر را تهیه کرده اند می توانند از کلیه خدمات مربوط به تحلیل های کارشناسان نیز به همراه ربات استفاده کنند، در حقیقت علاوه بر اینکه که از تحلیل های جدید کارشناسان می توانند با خبر شوند و آنها را مشاهده کنند، در زمانهای مختلف نیز می توانند با ربات تحلیلگر سایر سهام مورد نیاز خود را نیز بررسی کنند و در جهت نگهداری یا فروش سهام خود اقدام کنند.

همین الان خرید کن

به سادگی تحلیل کنید!

یکی از نیازهای مهم و اساسی در تحلیل سهام محاسبات پیشرفته و بعضا پیچیده سهام است که نیاز به داده های طولانی مدت از گذشته سهام و همچنین تحلیل و محاسبات زمان بر روی داده ها می باشد، در ربات تحلیلگر این پیچیدگی و محاسبات زمان بر حذف شده و محاسباات روزانه بر روی کلیه شرکت های موجود در بازار بورس ایران به صورت سیستمی و خودکار انجام می شود و خروجی آن به صورت زیبا در اختیار سهامداران قرار می گیرد به نحوی که کاربران مبتدی نیز توانایی تحلیل در سهام مورد نظر خود را داشته باشند.

ربات تحلیل سهام

ترکیب فیلترها

یکی از کاربردهای خوب در سیر تا پیاز بورسی ترکیب فیلترهای کاربردی می باشد، شما عزیزان می توانید با ترکیب فیلترهای مناسب و کاربردی سهام مناسب خرید رو پیدا کنید و با تحلیل سهم در لیست تحلیل میزان بازده انتظاری سهم رو بدونید و در حقیقت با این دو روش که مکمل همدیگه هستند شما را قادر می سازند تا زمان مناسب خرید و فروش هر سهم رو بدونید.

نمای کلی بازار

تصمیم در خرید و فروش سهام در زمان درست، کاری است که باید با دقت و به درستی انجام شود لذا نزولی بودن یا صعودی بودن کلیت بازار در این پروسه نقش بسزایی دارد. با دیدن وضیعت کلی بازار به صورت مرتب و در بازه زمانی خاص می توانید از وضیعت فعلی و آینده بازار باخبر شوید برای این منظور ما بخش نمای کلی بازار را برای شما عزیزان تدارک دیده ایم، این بخش رایگان بوده و کافی است در وب سایت سیر تا پیاز بورسی ثبت نام کنید. در نمای کلی بازار پارامترهای مهمی چون تعداد ورود خروج پول حقیقی به سهام و صندوق ها و همچنین سرانه خرید و فروش حقیقی و پارامترهای دیگر در روزهای اخیر بررسی شده.

نمای کلی بازار